Зимова школа 2017-2018

Результати роботи Зимової школи психології 2017 року

«Зимова школа психології» проводиться викладачами ОНУ імені І.І. Мечникова для тих, хто цікавиться психологією і хотів би дізнатися про цю цікаву науку більше, хотів би зробити психологію своєю професією, познайомитися з університетом і викладачами, послухати лекції, взяти участь в майстер-класах та тренінгах, дізнатися про правила вступу до ВНЗ.

У 2017 році така школа проходила в університеті ім. І.І. Мечникова втретє.

zsh1

День 1й, відкриття. Вітальне слово директора інституту ІМЕМ проф. Круглова Віктора Євгеновича, директора Зимової школи психології проф. Будіянського Миколи Федоровича.

1й день був присвячений психології як науці, різноманіттю її галузей, важливості її в житті кожної людини і застосування психологічних знань в дизайні власного життя - про це розповідала к.псіхол. наук, доцент Бєлова Маргарита Едуардівна, а допомагали їй студенти 4 курсу Дячок Влад, Іоргов Олександр, Казаков Станіслав.

Зимова школа психології 2017 - день 2.

Тема заняття - "В пошуках власного професійного шляху, психологічні головоломки"; були розглянуті теми самореалізації, стратегічного планування життя, узгодження різних сфер життя і планованих подій в них.

zsh2

Зимова школа психології 2017 - день 3.

Заняття зимової школи було присвячено "Психології екстремальних ситуацій: як уникнути і подолати". Хлопці брали участь в ігрових вправах, групових дискусіях, аналізували власний досвід. Заняття вела канд. психол. наук доцент Дементьєва Капітоліна Георгіївна.

4й день – заняття та закриття

Зимова школа підійшла до завершення.
Цей день був присвячений історії вітчизняної психології, найбільш яскравим і значущим її представникам - гордості нашого університету, про це учасникам школи розповідала ідейний натхненник школи професор Валентина Іванівна Подшивалкіна, про перспективи психології як професії - професор Микола Федорович Будіянський, про правила прийому в ОНУ, процедурі подачі документів, тонкощах і нюансах, про які необхідно знати кожному абітурієнту, процедурі вступної кампанії - представники приймальної комісії ОНУ, і звичайно ж - офіційне закриття школи-2017, вручення сертифікатів та зворотний зв'язок, побажання і відгуки і загальна фотографія.

Зимова школа психології 2017 оголошується закритою!

Чекаємо вас в наступному році :)

з подякою всім Організаторам і Учасникам!

окрема подяка:
  • директору Зимової школи психології професору Миколі Федоровичу Будіянському,
  • заступнику директора і викладачеві ЗШП доценту Маргариті Едуардівні Бєловой,
  • автору ідеї і ідейному натхненнику ЗШП - завідувача кафедри соціальної та прикладної психології професору Валентині Іванівні Подшивалкіной,
  • викладачам ЗШП - доценту Капітоліні Георгіївні Дементьєвої і ас. кафедри Валерії Юріївні Духопельніковой,
  • доценту Володимиру Васильовичу Пундєву - за організаційну допомогу і моральну підтримку,
  • представникам приймальної комісії ОНУ ім. І.І. Мечникова,
  • і звичайно ж - директору Інституту математики, економіки та механіки - Віктору Євгеновичу Круглову, урочисто відкривають школу,
  • керівництву ОНУ, що підтримав ідею і сприяв її втіленню,
  • а також всім учасникам і гостям,
  • керівництву шкіл, вчителям і шкільним психологам,
  • всім хто допомагав в поширенні інформації про школу,
  • учасникам минулих шкіл, що запросив своїх друзів

Спасибі, завдяки Вам Зимова школа психології-2017 відбулася !!

Більше фото та відео на сторінці школи в ФБ https://www.facebook.com/groups/938925882843380/?fref=ts