Японія очима молодих науковців

РОБОТА

студентського наукового гуртку «Японія очима молодих науковців»

протягом 2022-2023 н. р.

1.ЖОВТЕНЬ

Установча конференція щодо створення гуртку, визначення його мети, планів і графіку роботи. Прийнято наступні рішення:

• про створення студентського наукового гуртку «Японія очима молодих науковців», членами якого можуть стати усі студенти / студентки бакалаврату і магістратури ОНУ імені І.І. Мечникова, які вивчають японську мову;
  • про регулярні збори гуртку протягом навчального року раз на місяць.

2.ЛИСТОПАД

Зустріч із членами студентського гуртку було присвячено японському національному святу «体育の日»(«День спорту») та «文化の日» («День культури»):

• знайомство групи з різними видами національних бойових мистецтв;
  • запрошений гість Мігдальський Д.І., представник Всесвітньої Організації Сьоріндзі Кемпо;
  • обговорення особливостей історичного розвитку Сьоріндзі Кемпо в Японії та Украхні;
  • обговорення особливостей національного театру Японії.

3.ГРУДЕНЬ

Підготовка до святкування天皇誕生日(Дня народження імператора) :

• перегляд відео матеріалів щодо церемоній у цей день;
  • обговорення із студентами заходів, що проходять у цей день у посольствах Японії із залученням власних архівів керівника.

4.БЕРЕЗЕНЬ

Знайомство студентів із національним святом 雛祭り (День дівчат) та Ханамі як вияв менталітету жителів Японії та особливої шани власної історії.

5.ТРАВЕНЬ

Підготовка та проведення Дня відкритих дверей ОНУ імені І.І.Мечникова У Ботанічному саду із представлення інформації про Японію, демонстрацією національних костюмів.

6.ТРАВЕНЬ / ЧЕРВЕНЬ

Підготовка членів наукового гуртку до Міжнародної науково-практичної конференції «Імідж України: соціально-політичні репрезентації і мовне віддзеркалення воєнних реалій у зарубіжних і вітчизняних мас-медіа», запланованої на 15-16 червня 2023 р. До участі у конференції було залучено наступних студентів і студенток ФМВПС ОНУ імені І.І. Мечникова, які вивчають японську мову, а саме: Курик Олену, Хлобистову Марину, Мороз Анастасію, Тетяну Пасько.

Керівник студентського

наукового гуртку «Японія очима молодих науковців»

ст. викладач кафедри СКРС

ФМВПС ОНУ імені І.І. Мечникова