Тюркологічні студії

керівника студентського наукового гуртку «Тюркологічні студії»

за 2022 – 2023 н. р.

ЖОВТЕНЬ

Установча конференція щодо створення гуртку, визначення його мети, планів і графіку роботи. Прийнято наступні рішення:

• про створення студентського наукового гуртку «Тюркологічні студії»,
  • організаторами гуртка є викладачі турецької мови, членами гуртка - усі студенти / студентки бакалаврату і магістратури ОНУ імені І.І. Мечникова, які вивчають турецьку мову;
  • проводити засідання гуртку протягом навчального року раз на місяць.

ЛИСТОПАД

Зустріч із членами студентського гуртку було присвячено Дню незалежності Турецької Республіки (29.10.1923)

• Перегляд фільму «Kurtuluş» - «Визволення».
  • Доповідь викладача турецької мови Тарасюк Ю.М. про основні події Національно-визвольної війни 1919-1923р.р.

БЕРЕЗЕНЬ

Презентація проекту по аналізу турецьких медіа студентами четвертого курсу спеціальності: «міжнародні відносини», що вивчають турецьку мову.

• Виступ студенток: Емірової Ельвіри та Баткіної Аріни з доповіддю: «Тематика війни в Україні в матеріалах турецьких медіа»

КВІТЕНЬ

Доповідь студентки третього курсу спеціальності: «міжнародні відносини», що вивчає турецьку мову, Михайленко Анастасії на тему: «Публічна дипломатія: реалізація та практичний досвід ТР». Доповідь презентована українською мовою, для самостійного ознайомлення студентам була надіслана інформація з турецьких джерел.

ТРАВЕНЬ

Підготовка викладачів та студентів – членів гуртку спеціальності: «міжнародні відносини», що вивчає турецьку мову до виступів на Міжнародної науково-практичної конференції «Імідж України: соціально-політичні репрезентації і мовне віддзеркалення воєнних реалій у зарубіжних і вітчизняних мас-медіа», запланованої на 15-16 червня 2023 р. До участі в конференції направлені: ст.викл.Тарасюк Ю.М., ст.викл.Відимська К.І., ст.викл.Шіглі Г.І., викл.Насиківська В.І., студенти: Михайленко А., Зейналов Д.

Керівник студентського

наукового гуртку «Тюркологічні студії»

ст. викладач кафедри СКРС

ФМВПС ОНУ імені І.І. Мечникова