Зимова школа 2020-2021

Розклад занять Зимової школи психології факультету психології і соціальної роботи ОНУ імені І.І. Мечникова з 11.01.21 по 15.01.21

Дата Тема заняттяВикладачі
11.01.21 Понеділок 15.00 –15.40 Відкриття зимової школи Керівництво та викладачі Факультету психології і соціальної роботи ОНУ імені І.І. Мечникова
11.01.21 Понеділок 15.50 –17.30 «Спілкування – основний інструмент психолога» Фурта Ірина Юріївна викладач кафедри соціальної і прикладної психології
12.01.21 Вівторок 15.00 –17.30 "Емоційний інтелект, як основа розвитку власної успішності" Болотова Оксана Миколаївна аспірант кафедри диференціальної і спеціальної психології
13.01.21 Середа 15.00 –17.30 «Моя професія -психолог» Таценко Алла Олександрівна викладач кафедри соціальної і прикладної психології
14.01.21 Четвер 15.00 –17.30 «Психологія сновидіння: сни про сьогодення і майбутнє» Перевязко Лілія Петрівна, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри диференціальної і спеціальної психології
15.01.21 П’ятниця 15.00 –16.40 «Соціальні мережі: «за» і «проти». Психологічні дослідження» Гудімова Алісар Халєдівна аспірант кафедри практичної та клінічної психології
15.01.21 П’ятниця 16.50 –17.30 Закриття зимової школи Будіянський Микола Федорович директор Зимової школи психології професор, кандидат психологічних наук Білова Маргарита Едуардівна заступник директор Зимової школи психології, доцент, кандидат психологічних наук

Протягом попередніх п’яти років заняття в зимовій школі проходили в аудиторіях ОНУ імені І.І. Мечникова, що надавало можливість проводити лекційні і тренінгові заняття та використовувати у роботі відомі сучасні соціально-психологічні технології для організації продуктивної взаємодії викладачів та слухачів.

Але, шоста Зимова школа психології проходили в особливих умовах, що було пов’язано з карантинними обмеженнями на підставі пандемії COVID -19.

Заняття в школі пройшли з 11 по 15 січня 2021 року в форматі ZOOM, з трансляцією на сторінці в ФБ та на YouTube - каналі ФПСР ОНУ імені І.І. Мечникова. Тривалість кожного заняття - 2,5 години щодня. Для участі в школі зареєструвалося понад 120 осіб з Одеси, Ананьєва, Баштанки, Долинського, Крижанівки, Лисичанська, Тарутино, Роздільній, Дніпровської та Вінницькій області, Києва, Миколаєва, Запоріжжя. Сприяння з боку декана ФПСР ОНУ імені І.І. Мечникова професора Л.Н. Дунаєвої і заступника декана професора О.І. Кононенко - гаранта докторської програми з психології - дозволило створити комфортні, в тому числі технічні, умови роботи всіх учасників школи.

На відкритті Зимової школи психології були присутні керівники ОНУ ім. І.І. Мечникова та Факультету психології і соціальної роботи: Дунаєва Лариса Миколаївна, декан факультету психології та соціальної роботи, доктор політичних наук, професор; Кононенко Оксана Іванівна, заступник декана факультету психології та соціальної роботи, доктор психологічних наук, професор; Підшивалкіна Валентина Іванівна, завідувач кафедри соціальної та прикладної психології, доктор соціологічних наук, професор; Миколаєва Мая Іванівна, відповідальний секретар приймальної комісії ОНУ ім. І.І. Мечникова, кандидат політичних наук, доцент кафедри політології Факультету міжнародних відносин, політології та соціології; Вернодубов Михайло Петрович, заступник декана факультету психології та соціальної роботи.

Будіянський Микола Федорович, кандидат психологічних наук, професор кафедри соціальної та прикладної психології, директор Зимової Школи психології привітав колег та слухачів школи.

Григор'єв Олександр Віталійович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії ОНУ ім. І.І. Мечникова розповів про умови вступної компанії до ОНУ ім. І.І. Мечникова на 2021 – 2022 навчальний рік.

Після привітання Фурта Ірина Юріївна, викладач кафедри соціальної і прикладної психології провела перше заняття в школі за темою «Спілкування – основний інструмент психолога».

Наступного дня Болотова Оксана Миколаївна, аспірант кафедри диференціальної і спеціальної психології, розповіла слухачам про емоційний інтелект та його значення з точки зору власної успішності.

Третього дня Таценко Алла Олександрівна, викладач кафедри соціальної і прикладної психології розказала слухачам школи про те чим займаються сучасні професійні психологи.

Четвертій день зимової школи був присвячений темі яка попереднього року викликала певний інтерес. Перевязко Лілія Петрівна, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри диференціальної і спеціальної психології провела лекцію за темою «Психологія сновидіння: сни про сьогодення і майбутнє».

Сьогодні складно уявити сучасний світ без різних гаджетів та інтернету, тому в п’ятий день школи говорили про вплив на людину соціальних мереж - що ж хорошого чи поганого вони у собі приховують. Заняття у цей день проводила Гудімова Алісар Халєдівна, аспірант кафедри практичної та клінічної психології.

Далі, відбулося закриття Зимової школи психології яке провів Будіянський Микола Федорович.