Аспірантка третього року навчання Олена Дікол за спеціальністю 103 «Науки про Землю» (керівник проф. Янко В.В.) стала лауреатом премії імені Є.К.Лазаренко.

Успіхи наших студентів та аспірантів завжди радують, особливо у наш непростий час. Тому звістка про те, що аспірантка третього року навчання Олена Дікол за спеціальністю «Науки про Землю» (керівник проф. Янко В.В.) стала лауреатом премії імені Є.К.Лазаренко, була сприйнята з більшим задоволенням.

Щоправда, бути особисто на вручення премії Олені не вдалося. Вона, разом із ст. н. с. Лабораторії морської геології, геохімії та палеонтології ГНДЛ – 3 Тетяною КОНДАРЮК (PhD з Геології океанів і морів у 2020, керівник проф. Янко В.В.), знаходиться в морській науковій геологічній експедиції на румунському судні «Mare Nigrum », де продовжує вивчення вуглеводнів в румунських та болгарських водах в рамках міжнародного проекту DOORS “ DOORS: Developing an Optimal and Open Research Support system to unlock the potential for blue growth in the Black Sea. Премію було присуджено за високі досягнення саме у цьому напрямі.

За неповні три роки аспірантури Оленою було опубліковано 3 наукових статей наукометричних виданнях, 8 тез на нарадах українського і міжнародного рівня та захищено один патент. Вона отримала грамоту Ректора ОНУ за плідну наукову працю та зі дня науки; стала переможницею конкурсу молодих вчених, який проводив «Нафтогаз України» у 2021 році та отримала пропозицію на роботу в цієї організації, але залишилася вірною університету та продовжила навчання в аспірантурі. За бажанням Олени фінансову складову премії було переведено на потреби ЗСУ. Бажаємо молодому лауреату престижної наукової премії подальших успіхів та якнайшвидшого захисту дисертаційної роботи