На базі нашого університету за організаторських зусиль представників геолого-географічного та економіко-правового факультету 8-9 вересня 2023 р. відбулась ІІІ Міжнародна конференція "Моделі міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм в умовах воєнного стану: виклики та варіанти впровадження".

З вітальними словами виступили ректор ОНУ імені І. І. Мечникова професор Вячеслав Труба, президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, професор Варшавського університету Тарас Фініков, голова правління Всеукраїнської громадської організації "Інноваційний університет" Олеся Ващук, керівник секретаріату НАЗЯВО Олександр Хименко. Далі учасники конференції протягом двох днів провели пленарні та секційні засідання з проблемних питань розробки і впровадження в освітній процес міждисциплінарних програм, інтеграції системи освіти і науки в умовах воєнного стану, застосуванні міждисциплінарних підходів у підготовці здобувачів, тощо.
В результативній частині заходу озвучено також побажання продовжити таку гарну традицію як проведення щорічної наукової конференції на базі нашого університету.