Наукова конференція «ҐРУНТОВО-ЗЕМЕЛЬНІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ»

На базі геолого-географічного факультету ОНУ імені І.І. Мечникова 24-25 листопада 2023 р. відбулася Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених «Ґрунтово-земельні ресурси України».

У перший день розпочали роботу конференції з вітальними словами організатори конференції від ОНУ імені І. І. Мечникова проректор Запорожченко О.В., декан геолого-географічного факультету Яворська В.В., завідувач кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру Буяновський А.О., професор кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру Красєха Є.Н., а також завідувачка кафедри геодезії, землеустрою та земельного кадастру Одеського державного аграрного університету Леонідова І.В.

До слів організаторів з вітальними виступами доєдналися знані в Україні науковці та практики в галузі ґрунтознавства, агрохімії та аграрного виробництва – член правління Всеукраїнської аграрної ради, Голова ФГ «ГРАНАТ» Артеменко А.І., завідувач кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів Львівського національного університету імені Івана Франка Паньків З.П., завідувач агрохімічної лабораторії «Balkany lab» СФГ «БАЛКАНИ» Мороз Г.Б.

Продовжили роботу конференції власне молоді науковці, які протягом двох днів висвітлили на понад 30 доповідях актуальні проблеми ґрунтознавства, земельного кадастру, екології та економіки агровиробництва, освіти та науки. Насамкінець, за результатами роботи учасниками конференції були підбиті підсумки та прийнято резолюцію, наріжним каменем якої стало побажання продовжити в майбутньому проведення подібних наукових конференцій, присвячених актуальній тематиці використання ґрунтово-земельних ресурсів нашої держави.

ID15808 1