Робоча зустріч та підписання договору про співробітництво між Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова, Одеською обласною радою та Агентством Транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай»

Сьогодні, напередодні 90-річчя геолого-географічного факультету, відбулась робоча зустріч за участі ректора Труби Вячеслава Івановича, першого проректора Ніколаєвої Майї Іванівни, декана геолого-географічного факультету Яворської Вікторії Володимирівни, завідувача кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру Буяновського Андрія Олександровича з заступником голови Одеської обласної ради Шкарівським Вадимом Миколаєвичем та керівником Агентства Транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» Малютою Людмилою Анатоліївною. Окрім відзначення за сумлінну та плідну працю працівників нашого університету подяками від Одеської обласної ради, окремої уваги заслуговує обговорення співпраці між університетом та Одеською обласною радою, а також обласним підприємством Агентство Транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай».
За результатами зустрічі було досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю та підписано договір про співробітництво між Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова та Агентством Транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» щодо створення належних умов для розвитку професійної підготовки, науки й освіти, підвищення ефективності й якості наукових досліджень, а також сприяння соціально-економічному та екологічному розвитку Одеської області, посилення транскордонного співробітництва в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону.