Студентська рада розпочинає цикл зустрічей з випускниками ОНУ.

29 вересня о 14:30 чекаємо на здобувачів всіх факультетів та фахового коледжу ОНУ.

У ході зустрічі випускники поділяться яскравими спогадами про навчання в університеті, власним досвідом пошуку роботи та побудови професійної кар'єри.

У слухачів буде можливість поставити питання спікерам, взяти участь у невеликому інтерактиві та поспілкуватись між собою під час кава-брейку.

Місце проведення зустрічі: ауд. 202 (конференц-зал) ОНУ імені І.І. Мечникова, вул. Французький бульвар 24/26.

ОБ’ЯВА

30.03.2023р. о 14.30

В аудиторії 130 (Французький бульвар 24/26)
відбудуться загальні збори трудового колективу
факультету Романо-германської філології

Порядок денний:

  1. Про перспективи розвитку факультету Романо-германської філології
    • Доповідає в.о. декана Ніна КРАВЧЕНКО
  2. Погодження кандидатури декана факультету Романо-германської філології
    • Інформація від ректора Вячеслава ТРУБИ
  3. Різне

19.09.2022 о 8.00 в актовій залі університету (2-ий поверх) для вас буде

проведено лекцію з основ безпеки життєдіяльності.
Лекцію читають професор Гвоздій С. П., доценти Пєнов В. В.,

Рижко І. Л., Черничко К. І.

Після лекції на вас чекає зустріч з кураторами груп, які пояснять

особливості навчання на нашому факультеті.

На 4 поверсі, біля деканату факультету РГФ (каб. №128),
розміщені списки груп студентів та розклад занять. Крім того, зі
списками та розкладом можна ознайомитись з 15.09.2022 на

сторінці факультету РГФ за посиланням

Шановні колеги!
У понеділок 5.04.2021 о 9.30 відбудеться відкрита лекція
доцента кафедри зарубіжної літератури
Бежан Олени Анатоліївни

Тема: «ВІДРОДЖЕННЯ В ІТАЛІЇ: ТВОРЧІСТЬ ДАНТЕ, ПЕТРАРКИ, БОККАЧЧО»

Лекція буде проведена в онлайн-режимі на платформі Zoom. Доступ до лекції відкритий за посиланням:

Підключитися до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 761 7071 4441

Код доступа: SRPKp4

Запрошуються усі охочі!

22 березня 2021 року на базі кафедри іноземних мов природничих факультетів відбулася VІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет- конференція аспірантів та науковців «Іноземні мови в контексті сучасного розвитку природничих та гуманітарних наук: міждисциплінарний підхід».

Мета конференції: поширення передового досвіду викладання іноземної мови за умов Болонської системи для оптимізації процесу навчання іноземним мовам.

У конференції взяли участь 40 науковців з вищих навчальних закладів Одеси, Києва, Дрогобича, Тернополя, Харкова, Хмельницького, Дніпропетровська, Черкас. Наукові дослідження учасників було присвячено актуальним проблемам викладання іноземної мови за фахом, лінгвістики, міжкультурної комунікації, культурної та мовної варіативності в сучасному світі, а також інноваційним дослідженням в сфері природничих та гуманітарних наук (біології; геології, географії та екології; економіки, менеджменту та маркетингу; історії; математики, фізики та інформаційних технологій; міжнародних відносин та міжнародних економічних відносин; педагогіки; права; психології; соціології; туризму; філософії; філології).

Доповіді, представлені у рамках конференції, увійшли до електронного збірника матеріалів, який знаходиться на сайті Кафедри іноземних мов природничих факультетів

Учасники конференції отримають сертифікати. Як зазначають організатори, ця конференція сприяла розвиткові наукового потенціалу, встановленню та зміцненню наукових контактів з науковцями провідних ЗВО України.

Викладачі РГФ активно ведуть викладацьку діяльність під час карантину в дистанційній формі. На всіх випускових кафедрах факультету РГФ відбувається керівництво курсовими та дипломними роботами (способи комунікації обирають керівник та студент спільно в залежності від специфіки роботи). Незважаючи на умови карантину, керівники робіт, рекомендованих для наукової студентської конференції, продовжують готувати до участі своїх студентів.

Зі студентами на зв'язку!

Попри карантин викладачі кафедри іноземних мов природничих факультетів налагодили ефективне дистанційне навчання та продовжують просвітницьку діяльність! Ми постійно знаходимося в пошуках нових ідей та прийомів подачі навчального матеріалу в такий нелегкий для студентів та викладачів час, адже потреба організувати дистанційне навчання постала дуже раптово!

Конференція  аспірантів та науковців «Іноземні мови в контексті сучасного розвитку природничих та гуманітарних наук: міждисциплінарний підхід» 

Кафедра педагогіки факультету РГФ здійснила другий випуск магістрів спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки" з присвоєнням кваліфікації "Викладач закладів вищої освіти" та здобуття компетенцій за елітними спеціалізаціями "Педагогіки та лінгводидактики вищої школи", "Освітній менеджмент".

«Шановні друзі! Вас вітає Одеський національний університет імені Іллі Ілліча Мечникова! Вас вітає Україна!» Так урочисто після гімну університета розпочала свою роботу Третя Міжнародна франкофонна конференція «Мови, науки і практики», яка привернула до себе увагу світової університетської фракомовної спільноти. Високе зібрання науковців з 25 країн Європи, Азії, Африки привітали Ректор ОНУ імені І.І. Мечникова І.М. Коваль, Посол Франції в Україні Е. де Понсен, Директор Університетського Агентства Франкофонії по Східній та Центральній Європі М. Кетата, Декан факультету романо-германської філології Л.М. Голубенко. Ігор Миколаєвич оголосив вітання від Міністра освіти і науки України Ганни Новосад. Своєрідною музичною візитівкою України став виступ студентського хореографічного колективу «Універданс».

Колектив кафедри педагогіки ОНУ імені І.І.Мечнікова під керівництвом декана ФРГФ 4 жовтня 2019 року провів свято "Посвячення в магістри 011 Освітні, педагогічні науки".  

18  березня 2019 року на базі кафедри іноземних мов природничих факультетів факультету романо-германської філології відбулася

І Міжнародна (V Онлайн) Науково-Практична Інтернет-Конференція аспірантів та науковців «Дослідження та впровадження в начальний процес сучасних моделей викладання іноземної мови: лінгво-дидактичні, методичні та міжнародні перспективи».

21 січня 2019 року на факультеті романо-германської філології, відбулась настановча конференція з педагогічної практики студентів ІV курсу, в якій взяли участь методисти кафедр факультету.

У рамках проекту «Англійська мова для університетів» Британської Ради в Україні з 22 по 24 листопада 2018 року в Київі відбувся симпозіум викладачів англійської мови професійного спрямування (National Symposium on Excellence in Internationalisation and ESP in Higher Education). Представники 32 українських університетів зібрались для того, щоб поділитися досвідом упровадження інновацій і нових підходів до викладання англійської мови професійного спрямування. 

24-25 жовтня 2017 року в Одеському національному університеті проводився навчально-методичний семінар для викладачів французької мови ВНЗ України, в роботі якого взяли участь викладачі кафедри французької філології та кафедри іноземних мов гуманітарних факультетів ОНУ імені І.І. Мечникова.

17 травня 2017 року кафедру французької філології факультету РГФ відвідав пан Бенжамен Бекнер, відповідальний секретар міжнародної культурної асоціації «Французька мова без кордонів».

Пан Бекнер зустрівся зі студентами факультету та ознайомив їх з можливістю пройти мовне стажування у період літніх канікул 2017 р. у Міжнародному літньому таборі, організованому Міжнародною культурною асоціацією «Французька мова без кордонів» (Івано-Франківськ, Коблево).

Запрошуємо вас на концерт, присвячений дню відділення французької філології, який відбудеться 7 квітня 2017 року о 13.00 в Актовій залі.

13-14 червня 2016 року на базі ОНУ імені І.І.Мечникова проходитиме навчально-методичний семінар для викладачів французької мови ВНЗ України, організований Посольством Франції в Україні. Керівником семінару є пан Ерве Дешам, викладач французької мови як іноземної університету м. Ліона (Франція).

   
Вітаємо студентку V курсу відділення французької філології факультету РГФ Абрамову Марію з перемогою  на Всеукраїнській студентській олімпіаді з французької мови, яка відбулася у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки (ІІІ місце) та Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «переклад», яка проходила у Київському національному університеті імені Т.Г.Шевченка (ІІІ місце), а також у конкурсі перекладів поезії канадського поета Жака Ранкура, організованому Посольством Канади в Україні (І місце) та конкурсі перекладів поезії бельгійського поета Мішеля Тірі, організованому Посольством Бельгії в Україні (ІІІ місце).
26.04.2016
 
   
11-12 квітня 2016 р. викладачі кафедри французької філології та кафедри іноземних мов гуманітарних факультетів взяли участь у роботі семінару на тему «Вчимо та викладаємо французьку мову разом з каналом TV5Monde». Керівником семінару була пані Клаудія Візан, відповідальна за проекти представництва УАФ у м. Кишиневі. 
 
Крім викладачів французької мови ОНУ імені І.І. Мечникова на семінарі були присутні викладачі французької мови з ЗОШ №10 м. Одеси та з Ізмаїльського державного університету.
 
Під час семінару викладачі ознайомилися зі структурою та змістом освітнього сайту «TV5Monde», з методичними розробками до аудіо- та відеоматеріалів. 
 
Учасники семінару отримали сертифікати про проходження підвищення кваліфікації.
19.04.2016
 
 
   
Театр Rideau de Bruxelles прийняв у себе трупу студентського франкомовного театру «Liberté», ОНУ імені І.І. Мечникова, що стала лауреатом Міжнародного фестивалю франкофоних студентських театрів, який проходив з 1 по 5 червня 2015 р у м.Познані ( Польща ).
 
Пан Еміль Лансман, керівник видавничого дому Lansman Editeur- Emile & Cie, а також центру «Le centre des écritures dramatiques Walonie - Bruxelles», ознайомив студентів з творчістю бельгійських драматургів, розповів про діяльність цих організацій і подарував книги, надруковані видавництвом за останні роки.
 
Під час перебування в Брюсселі учасники трупи мали унікальну можливість відвідати вистави різних театрів, після яких обмінялися думками з акторами, драматургами і режисерами. Корисною стала присутність українських акторів на репетиції вистави Поля Пурвера «Les mondes meilleurs».
18.04.2016
 
 

Вітаємо студентку Vкурсу відділення французької філології факультету РГФ Абрамову Марію з перемогою  на Всеукраїнській студентській олімпіаді з французької мови, яка відбулася у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки (ІІІ місце) та Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «переклад», яка проходила у Київському національному університеті імені Т.Г.Шевченка (ІІІ місце), а також у конкурсі перекладів поезії канадського поета Жака Ранкура, організованому Посольством Канади в Україні (І місце) та конкурсі перекладів поезії бельгійського поета Мішеля Тірі, організованому Посольством Бельгії в Україні (ІІІ місце).

17  квітня 2015 року на базі кафедри іноземних мов природничих факультетів відбулася  I Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Дослідження та впровадження в начальний процес сучасних моделей викладання іноземної мови за фахом», присвячена 150-річчу ОНУ імені І.І.Мечникова та 55-річчу факультету романо-германської філології, організатором якої виступила кафедра іноземних мов природничих факультетів.

Мар`яна Гапоненко, німецькомовна письменниця українського походження та лауреатка літературної премії імені Адальберта фон Шаміссо, читає фрагменти свого роману "Хто така Марта?"

Зустріч відбудеться 17 вересня 2013 року о 17.00 за адресою: Одеський національний університет імені І.І.  Мечникова, Французький бульвар 24-26,  конференц-зал нового корпусу (2 поверх). 

23 квітня студенти факультету РГФ провели щорічну наукову конференцію, на якій доповіли про результати своєї дослідної роботи з лінгвістики, зарубіжної літератури, методики викладання іноземних мов та педагогіки.

 

Сторінка 1 із 2

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top