День відкритих дверей ОНУ імені I.I.Мечникова: 20 квітня, 12:00

Дізнайтесь, як стати студентом ОНУ у 2024 році!
Ви познайомитеся з ректором ОНУ імені Мечникова, проректорами університету, керівництвом приймальної комісії ОНУ.
деканами всіх 11 факультетів та директором фахового коледжу університету.

Все, що ви бажаєте знати про Вступ-2024:

  • як змінилися правила прийому у 2024 році?
  • які факультети та спеціальності ОНУ обрати?

Майбутні абітурієнти, чекаємо на вас!

Адреса: Французький бульвар 24/26, корпус гуманітарних факультетів, 20 квітня, 12:00!

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон:

dod 2024

Цьогоріч команда Студентської ради ОНУ влаштувала для нових мечникiвців квест по локаціях університету: "ОНУ-експедиція: квестовий виклик".

Квест проходили 12 команд від 11 факультетів та фахового коледжу. Учасники, пересуваючись за спеціально підготовленими мапами, повинні були вирішувати на локаціях університету завдання та головоломки, розроблені представниками Студрад кожного з факультетів ОНУ.

Другий рік вступна кампанія в ОНУ відбувається в умовах воєнного стану. Про специфіку вступу-2023, про студентське життя та мотивації – ректор Одеського національного університету імені Мечникова, доктор юридичних наук Вячеслав Труба.

На ЕПФ та ФМФІТ тривають заняття англомовних груп магістрів – іноземців, набір яких завершився у листопаді.

Це перший набір англомовних груп магістрів за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології» та другий – за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Заняття відбуваються дистанційно, студенти успішно виконують вимоги освітніх програм і скоро вже здаватимуть свої перші заліки та іспити в ОНУ.

ID15555

 

Минулого тижня на ЕПФ ОНУ відбулись захисти кваліфікаційних робіт магістрів з КНР за ОП Менеджмент, навчання яких повністю здійснювалося англійською мовою.
Так само англійською мовою написано дипломи китайських студентів і здійснено їх захист.

У зв'язку з підвищеною небезпекою навчання переведено в онлайн до п'ятниці 14.10. включно (заняття проводяться виключно за відсутності повітряної тривоги).

Деканати, кафедри та служби працюють в режимі чергування.

До 12 жовтня відкрита реєстрація на студентську національну Олімпіаду International Collegiate Programming Contest -Ukraine-2022 з програмування

Реєстрація команд для участі у відбіркових етапах студентської національної Олімпіади ІСРС-Ukraine-2022 з програмування відбувається на сайті icpc.global

  • І-й відбірковий етап: 22 жовтня 2022 р., проводиться базовими ЗВО І етапу Олімпіади;
  • ІІ-й відбірковий етап: 5 листопада 2022 р., проводиться базовими ЗВО ІІ етапу Олімпіади.

Оперативна поточна інформація про Олімпіаду публікуватиметься у Facebook: https://www.facebook.com/au.acm.icpc. Більше інформації про правила Олімпіади можна отримати на сайті Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у розділі «Документи»

Детально про Олімпіаду в інформаційному листі

Ця програма пропонується для тих, хто хоче розумітись в соціальних конфліктах, та знати як з ними працювати. Чекаємо викладачів ЗВО України юридичного та економічних напрямів, адвокатів, психологів, представників громадських організацій, волонтерів, практикуючих медіаторів.

Головний фокус програми у її практикоорієнтованості, розумінні особливостей соціальних конфліктів, конфліктів ідентичностей та специфіки інтервенції до подібних конфліктів, особливо в умовах війни, тобто програма відповідає нагальним потребам сьогодення. В лекціях використовується досвід та матеріали ініціатив у роботі з конфліктами після 24 лютого 2022 року.

Центр мовної підготовки та мовної сертифікації розпочинає реєстрацію на іспит з встановлення рівня мовної підготовки.

Дата іспиту: 30 вересня 2022 р.

Початок об 11.00

Місце проведення: Французький бульвар, 24/26, ауд.309 (новий корпус).

Реєстрація за покликанням: https://forms.gle/PvmChgaWf2kipEzb7

Це програма для тих, хто мріє розробити та втілити власний інноваційний освітній проєкт. Чекаємо науково-педагогічних, педагогічних й наукових працівників, музейників, працівників закладів позашкільної освіти, здобувачів третього (докторського рівня вищої освіти), магістратів – й усіх тих, хто мріє про власний освітній бізнес.

Ця СП для усіх, хто має бажання навчитися створювати переконливі самопрезентації, що засвідчують ваші особисті наміри й об‘єктивні переваги вас як кандидата, вашу мотивованість та обізнаність (мотиваційні листи при вступі на навчання до закладів вищої освіти, резюме, CV при прийомі на роботу, проходженні стажування, підвищенні кваліфікації у разі конкурсного відбору учасників). Ви навчитеся швидко оцінювати інформацію, сформуєте здатність аргументувати власну позицію, будете вміти доступно й переконливо викладати свої думки. СП покликана сформувати навички критичного мислення та продуктивного іміджування для здійснення успішної самопрезентації й незабутньої демонстрації власної позиції.

Нові варіанти пробного мультипредметного тесту від викладачів iсторичного та філологічного факультетів Одеського національного університету імені І.І.Мечникова!

Перші варіанти тренувального мультитесту, створеного викладачами Факультету математики, фізики та інформаційних технологій, Історичного та Філологічного факультетів ОНУ імені Мечникова вже пройшли понад тисячу випускників 2022 року. Перевагою даних тестів є те, що одразу після завершення тестування здобувач отримує результати з зіставленням своїх і правильних відповідей.

Більше 500 майбутніх абітурієнтів та їх батьків приєдналися до стріму на сторінці приймальної комісії університету.

Ректор ОНУ Вячеслав Труба звернувся до майбутніх студентів університету зі словами підтримки та подяки за жагу до нових знань навіть у складні для країни часи.

Також випускники шкіл змогли ознайомитися з правилами вступу 2022 року та особисто дізнатися про особливості та перспективи своїх майбутніх спеціальностей від керівництва приймальної комісії, проректорів, деканів всіх 11 факультетів та директора фахового коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова.

Факультет математики, фізики та інформаційних технологій ОНУ імені І.І.Мечникова запрошує взяти участь в олімпіадах  з математики та фізики.

Олімпіада проходитиме в два тури — заочниому та очному.

Для участі в очному турі олімпіади необхідно до 6 травня 2022 року включно заповнити електронну форму:

       МАТЕМАТИКА      
mathematic olimp

ФІЗИКА 
mathematic olimp2

Переможці заочного туру отримають запрошення для участі у другому турі олімпіади, що відбудеться 14 травня 2022 року об 11:00 – МАТЕМАТИКА  та 7 травня 2022 року об 11.00 - ФІЗИКА. Формат другого туру (очний чи дистанційний) буде визначений додатково в залежності від ситуації в Україні.

Згідно Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (наказ МОН України від 21.12.2016 року № 1587) та Правил прийому до ОНУ, учасники другого (очного) туру олімпіади отримають до 20 додаткових балів до сертифікатів ЗНО з математики, фізики при вступі на спеціальності 111 «Математика», 014.08 – «Середня освіта (фізика)», 104 «Фізика та астрономія», 105 «Прикладна фізика та наноматеріали», 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» у Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова.

За більш детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном: +380636021104, +380672890930, 0487231223  або напишіть на електронну адресу:  imem@onu.edu.ua

 

  • З 8:00 - знайомство з керівництвом факультетів; пари за розкладом - по факультетах; 
  • 17:30 - урочисте зарахування до студентів біля входу до головного корпусу Університету на Дворянській, 2
  • 19:30 - святковий концерт

Вперше святковий концерт відбудеться на новому майданчику - на сходах головного корпусу ОНУ. У програмі вокальні, хореографічні номери у виконанні першокурсників, студентів і випускників університету.

До зустрічі на концерті!

Посилання на сайт: Абітурієнт ОНУ імені І.І. Мечникова

http://vstup.onu.edu.ua/

Абітурієнти та батьки! Шановні майбутні студенти ОНУ ім. Мечникова і їх «групи підтримки»! Сайт «Абітурієнт ОНУ Мечникова» створений для відповідей на питання про Університет. Правила прийому та факультети; гуртожитки і вартість контракту; конкурсний бал на всі форми навчання всіх факультетів; розклад і програми вступних іспитів; що потрібно для вступу, скільки років вчитися обраної спеціальності, ким працюють випускники – все це на сайті «Абітурієнт ОНУ Мечникова».

Факультет математики, фізики та інформаційних технологій ОНУ імені І.І.Мечникова запрошує взяти участь в олімпіаді з математики.

Олімпіада проходитиме в два тури — заочний та очний.

Для участі в очному турі олімпіади необхідно до 18 квітня 2021 року включно заповнити електронну форму:

Олімпіада ОНУ з математики (заочний тур)

15 грудня 2020 р. відбулося чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, на якому розглядались чотири перші освітні програми ОНУ імені І.І. Мечникова на предмет прийняття рішення про їх акредитацію. Освітніми програмами, які успішно пройшли процедуру і були акредитовані з оцінкою «В» стали: Освітньо-професійна програма «Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)» зі спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини), другий (магістерський) рівень підготовки, гарант - д.пед.н., доц. С. П. Гвоздій, біологічний факультет; Освітньо-професійна програма «Мікробіологія і вірусологія» зі спеціальності 091 Біологія, другий (магістерський) рівень підготовки, гарант - к.біол.н., доц. О.Ю. Зінченко, біологічний факультет; Освітньо-професійна програма «Комп’ютерна інженерія» зі спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія, другий (магістерський) рівень підготовки, гарант - д.ф.-м..н., проф. Ю.О. Гунченко, факультет математики, фізики та інформаційних технологій; Освітньо-професійна програма «Туризм» зі спеціальності 242 Туризм, другий (магістерський) рівень підготовки, гарант - д.геогр.н., проф. В. В. Яворська, геолого-географічний факультет.

23 листопада 2020 р. розпочався проєкт «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. 153 заклади вищої освіти України подавали заявки для участі у ньому, які передбачали досить докладну відповідь на питання, пов’язані із розбудовою внутрішньої системи забезпечення якості освіти. За умовами конкурсу участь могли взяти 3 представники ЗВО, зокрема, профільний проректор і співробітники відділів забезпечення якості. За ініціативою проректора з науково-педагогічної роботи, Голови Науково-методичної ради професора В.М. Хмарського і представництва Центру забезпечення якості освіти Університету (доцент І.П. Аннєнкова та доцент Н.В. Кузнєцова) ОНУ імені І.І. Мечникова успішно пройшов відбір і став одним із 60 ЗВО, які будуть брати участь у проєкті, розрахованому на 2 роки.

1 жовтня 2020 р. відбувся семінар для гарантів освітніх програм ОНУ імені І.І. Мечникова за участі члена Національного агентства забезпечення якості освіти доктора економічних наук, професора Олександра Длугопольського. Семінар був проведений за сприяння Центру забезпечення якості освіти і Науково-методичної ради університету.

У вітальному слові від імені ректора університету професора І.М. Коваля проректор з науково-педагогічної роботи, Голова Науково-методичної ради професор В.М. Хмарський зазначив, що семінар є продовженням низки заходів для підготовки до акредитації освітніх програм.

О. Длугопольський виступив з доповіддю на тему: «Стратегія та принципи успішної акредитації освітніх програм у контексті ухвали Україною “Стандартів і рекомендацій щодо забезпечення якості у Європейському просторі вищої освіти” (ESG 2015 – European Standards and Guidelines)». Доповідач проаналізував результати акредитацій освітніх програм, які були проведені НАЗЯВО впродовж року. О. Длугопольський висвітлив сильні і слабкі сторони більшості освітніх програм за кожним із 10 критеріїв їх оцінювання. Доповідь супроводжувалась докладною презентацією.

Після виступу гаранти освітніх програм мали можливість поставити доповідачу запитання, які стосувались запровадження силабусу, можливості закладів вищої освіти аргументувати свою позицію щодо згоди чи незгоди з висновком акредитаційної експертизи експертів, прикладів правильних формулювань вимог щодо перевірки робіт здобувачів на плагіат тощо.

У підсумковому слові проректор з науково-педагогічної роботи, Голова НМР професор В.М. Хмарський подякував доповідачеві за докладне висвітлення теми і висловив побажання гарантам урахувати пропозиції, що прозвучали, і успішно пройти акредитацію освітніх програм.

16 вересня 2020 р. відбувся семінар для гарантів освітніх програм ОНУ імені І.І. Мечникова за участі експертів Національного агентства забезпечення якості освіти.

У вітальному слові від імені ректора університету професора І.М. Коваля проректор з науково-педагогічної роботи, Голова Науково-методичної ради професор В.М. Хмарський зазначив, що семінар є продовженням низки заходів для підготовки до акредитації освітніх програм.

18 червня 2020 р. відбулося чергове онлайн-засідання Науково-методичної ради ОНУ імені І.І. Мечникова. У вступному слові Голова НМР професор В.М. Хмарський зазначив, що рада гідно витримала виклики часу. І не тільки не уповільнила, а, навпаки, значно посилила свою роботу в умовах вимушеного карантину. Кількість засідань збільшилась, незважаючи на дистанційний формат їх проведення. Крім планових та позачергових засідань, НМР спільно з ЦЗЯО провела 15 червня окреме засідання, присвячене організації попереднього розгляду значної кількості освітніх програм, які потребують затвердження перед акредитацією, або у зв’язку із внесенням змін.

В Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова ситуація із введенням карантину не застала викладачів і слухачів курсів зненацька. Справа в тому, що протягом кількох останніх навчальних років ректорат, приймальна комісія, деканат відділення довузівської підготовки, здійснюючи профорієнтаційну і навчальну роботу з абітурієнтами, приймали рішення не переривати зв’язок із майбутніми студентами в період вимушених канікул у січні-лютому місяцях. Так при зниженні подачі тепла в аудиторії (корпус на Французькому бульварі, 24/26) навчальний процес здійснювався із суттєвим скороченням аудиторних занять, натомість слухачі переводились на дистанційну форму навчання. Робота в онлайн–режимі проходила в суботу та неділю за розкладом, затвердженим на початку навчального року.

28 квітня відбулась традиційна зустріч студентського активу Одеського національного університету імені І. І. Мечникова з проректором з науково-педагогічної роботи професором В. М. Хмарським. Зустріч стала продовженням серії «Чаювань з профільним проректором», яку ще минулого року зініціювала Студентська рада на чолі з Сергієм Івісом. Зустріч вперше пройшла в дистанційному форматі за допомогою додатку Zoom. Так само вперше у ній взяв участь актив профспілкової організації студентів та аспірантів на чолі з Євгеном Юрашом. Головним об’єктом обговорення була система дистанційної освіти в умовах карантину, її позитивні та негативні сторони. Загалом в засіданні взяли участь 32 студенти, які репрезентували всі факультети університету та коледж.

23 квітня відбулося чергове онлайн засідання Науково-методичної ради університету. На початку засідання голова НМР професор В.М. Хмарський зазначив, що і в умовах карантину університет продовжує колективними зусиллями активно готуватися до акредитаційної процедури. Тому першим було розглянуто питання, пов’язане із розглядом освітніх програм (ОП). Це новий і важливий для ОНУ досвід підготовки ОП. На розгляд НМР надійшли три освітньо-професійні програми магістерського рівня вищої освіти з біологічного факультету – «Біотехнології та біоінженерія» (спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія», «Біологія» (спеціальність 091«Біологія») та «Мікробіологія і вірусологія» (спеціальність 091«Біологія»).

Сторінка 1 із 5

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top