З МIЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА! — вiтання ректора ОНУ

Шановні студенти! Шановні колеги!

Сьогодні ми відзначаємо свято юних та цілеспрямованих.

Ми пишаємось нашими студентами, які навчаються попри повітряні тривоги та блекаути. Часом захищають курсові та магістерські в укриттях. Деякі з наших студентів виходять на онлайн-лекції у паузах між фронтовими діями.

Впевнений, головна справа студентства — здобуття знань, які будуть служити розбудові країни! Ми пишаємося перемогами студентів ОНУ Мечникова у наукових конкурсах та міжнародних олімпіадах. Перемогами у спортивних змаганнях, чемпіонатах України та світу. Студенти Університету Мечникова активні у соціальному та громадському житті, їхня допомога у різних напрямках волонтерства неодноразово відзначена подяками.

Студенти-добровольці, випускники ОНУ захищають країну зі зброєю в руках, і ми завжди пам'ятатимемо тих, хто віддав своє життя за Перемогу.
Ми працюємо для того, щоб естафета передачі знань, започаткована нашими попередниками, тривала в поколіннях.

У Міжнародний день студента бажаю вам Перемоги, миру!

Яскравого студентського життя, вірних друзів та радості нових знань!

РЕКТОР Вячеслав ТРУБА

onu 23