Завершився навчальний візит завідувачки кафедри теорії та практики перекладу

Завершився навчальний візит завідувачки кафедри теорії та практики перекладу, доцента Ірини Валеріївни Раєвської та доцента кафедри Ольги Сергіївни Гринько до Брюсселю. Візит був організований Європейським парламентом в межах гранту, який отримала наша магістерська ОП «Переклад з англійської мови та другої іноземної українською».

5 українських вишів з Одеси, Львову, Кропивницького, Харкова та Івано-Франківська отримали грант на підготовку синхронних перекладачів.

Це був надзвичайно насичений тиждень, багатий на зустрічі, спілкування, навчання та нетворкінг. При цьому формат зустрічей був не «лекційний» - це було живе інтерактивне спілкування. Представники різних генеральних директоратів та підрозділів Європарламенту розповідали про свою роботу та зростаючу потребу у перекладачах, в мовних парах яких є українська. Зі свого боку, представники українських вишів розказали про особливості підготовки усних перекладачів в Україні. Як організатори, так і учасники з України висловили сподівання, що такий візит стане початком тісної і плідної співпраці між європейськими інституціями та вишами України, що спеціалізуються на підготовці усних перекладачів.