Перший в ОНУ імені І. І. Мечникова випуск групи іноземних здобувачів, навчання яких повністю здійснювалося англійською

Минулого тижня на ЕПФ ОНУ відбулись захисти кваліфікаційних робіт магістрів з КНР за ОП Менеджмент, навчання яких повністю здійснювалося англійською мовою.
Так само англійською мовою написано дипломи китайських студентів і здійснено їх захист.

Це перший в ОНУ Мечникова випуск групи іноземних здобувачів, навчання яких повністю здійснювалося англійською, що свідчить про вихід нашого Університету на новий рівень інтернаціоналізації вищої освіти.
Крім членів екзаменаційної комісії та студентів на захисті були присутні проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва проф. Смітюх А.В.,  керівник Центру міжнародної освіти доц. Крючкова Н.М., заст. декана ЕПФ ОНУ проф. Побережець О.В.; захист китайських студентів модерував член ЕК, зав.відд. міжнародних зв'язків проф.Грінченко Ю.Л.
Після успішного завершення захистів гарант ОП Менеджмент проф. Масленніков Є.І. сказав теплі слова нашим випускникам з Китаю, побажавши їм міцного здоров’я, професійного зростання та успіхів.

inter 3 inter 2